KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Morskie Oko (1992)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 90 cm
111 x 101 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 92"
Widoczne zarysowania i pojedyncze ubytki malatury w centralnej partii obrazu.