KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Kraków - Rynek Główny (1991)

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 120,5 cm
80,5 x 131 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Karcz | 1991"