KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Zakole Wisły z widokiem na Wawel

Technika:olej, płótno
Wymiary:60,5 x 81 cm
69,5 x 90 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Karcz"