KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Powalone żyto (1960)

Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 38 cm
34 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "Karcz"
Na odwrocie malarski szkic portretu oraz dedykacja autorska: "Powalone żyto | Na pamiątkę | Karcz | 1960"