KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Herbaciane róże (1998)

Technika:olej, tektura
Wymiary:48 x 60 cm
57 x 69 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Karcz | 98"
Widoczne zarysowanie malatury (p.śr.).