KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pory roku - zestaw czterech prac (1999) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 24 x 33 cm (każdy) 35,5 x 44,5 cm (każdy) (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Karcz" ("Wiosna") Sygnowany i datowany l.d.: "Karcz | 99" ("Lato") Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 99" ("Jesień") Sygnowany l.d.: "Karcz" ("Zima") Na odwrocie oprawy każdej pracy nalepka autorska z opisem obrazu. PRACE NIEDOSTĘPNE | |