KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków - zestaw czterech prac |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 40 cm/40 x 50 cm (każdy) 61,5 x 51,5 cm/51,5 x 61,5 cm (z oprawą każdy) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "Karcz | 5.05." ("Zakole Wisły z widokiem na Wawel") Sygnowany i opisany l.d.: "Karcz | 6.05." ("Salwator - widok na Klasztor Sióstr Norbertanek i Wawel") Sygnowany i opisany p.d.: "Karcz | 6.05." ("Kazimierz - widok na kościół Bożego Ciała") Sygnowany i opisany p.d.: "Karcz 6.05" ("Ulica Kanonicza") | |