KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Halny (1999)

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 50 cm
76 x 61 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Karcz | 99"
Na odwrocie oprawy nalepka autorska z opisem obrazu.