KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Wspomnienie lata (1997)

Technika:olej, płótno
Wymiary:24,3 x 33,2 cm
35 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 97"
Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu.