KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Kwiaciarki na krakowskim rynku (1986)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 70 cm
93,5 x 83,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Karcz | 1986"