OLEKSY Włodzimierz

OLEKSY Włodzimierz BIOGRAFIA

Św. Teresa

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:33,5 x 12,5 x 8 cm
Sygnowany na podstawie: "Oleksy | Włodzimierz"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.