PAWLAK Włodzimierz

PAWLAK Włodzimierz BIOGRAFIA

Portret Niewidimuszki (2006)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 33 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ | PAWLAK | PORTRET NIEWIDIMUSZKI | 50 X 33 | 2006"