BETLEY Wojciech

BETLEY Wojciech BIOGRAFIA

Śmigus (1913)

Technika:olej, tektura
Wymiary:23,5 x 33,5 cm
32,5 x 42,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "WOJCIECH | BETLEY | 1913"
Opisany ołówkiem na odwrocie: " "Śmigus" | mal. Wojciech Betley | 1913"