BETLEY Wojciech

BETLEY Wojciech BIOGRAFIA

Ślub krakowiaków

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69,5 cm
64,5 x 83 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WOJCIECH | BETLEY | 191[?]"