FANGOR Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Plakat V Światowego Festiwalu Młodzieży i Studentów (1955) |
| Technika: | offset, papier naklejony na arkusz papieru |
| Wymiary: | 33,5 x 24 cm (wymiary plakatu) 41,5 x 29,5 cm (wymiary arkusza) 54,8 x 42,6 cm (wymiary z opra |
| Sygnowany i datowany ołówkiem na arkuszu p.d.: "Fangor 1955" Projekt plakatu powstał przy współpracy Wojciecha Fangora i Jerzego Tchórzewskiego. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |