KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Cegielnik (1936)

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 40,5 cm
30,5 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wojciech Kossak | 1936"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodziny Kossaków.