KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Studium konia (1936)

Technika:olej, tektura
Wymiary:28 x 33 cm (w świetle passe-partout)
53,5 x 57 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1936"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków.