KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Głowa konia (1932)

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:30 x 26,5 cm
42,5 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wojciech Kossak | 1932"
Opisany na odwrocie: "Stwierdzam mój podpis | Wojciech Kossak"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków.