KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Ułan z koniem (1939)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 50 cm
84 x 73 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1939"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków.