KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Atak wilków - spłoszony koń

Technika:olej, tektura
Wymiary:41,8 x 51,5 cm
55,5 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: "Wojciech Kossak"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków.