KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

W arabskim mieście - pędzący koń (1936)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 59 cm
68 x 82 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wojciech Kossak | 1936"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków.