WEISS Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W ogrodzie przy Krupniczej (1925) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 24,5 x 30,7 cm 41 x 48 cm (z oprawą) |
| Sygnowany ołówkiem p.śr.: "WW" Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kraków W nowym ogródku przy Krupniczej 1925" Na odwrocie pieczątka "ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA ‧ DOM ARTYSTY ‧" oraz numer "001429" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |