WEISS Wojciech

WEISS Wojciech BIOGRAFIA

W ogrodzie przy Krupniczej (1925)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:24,5 x 30,7 cm
41 x 48 cm (z oprawą)
Sygnowany ołówkiem p.śr.: "WW"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kraków W nowym ogródku przy Krupniczej 1925"
Na odwrocie pieczątka "ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA ‧ DOM ARTYSTY ‧" oraz numer "001429"