WEISS Wojciech

WEISS Wojciech BIOGRAFIA

Astry - bukiet na parapecie

Technika:olej, płótno
Wymiary:39,7 x 34,5 cm
52 x 46,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "WW"
Na blejtramie pieczątki Fabryki farb i przyborów malarskich Iskra & Karmański.