WYSZKOWSKI

Wyszkowski - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna obrazów Wyszkowskiego. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

WYSZKOWSKI
WYSZKOWSKIWYSZKOWSKIWYSZKOWSKI
Tytuł:Łódź na wzburzonym Bałtyku (1936)
Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 84,5 cm
66,5 x 96 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "Wyszkowski 1936. | HEL"
Sprzedane:48. Aukcja Dzieł Sztuki (19 VIII 2025)
Cena wywoławcza:2400 zł
Cena uzyskana:4400 zł

WYSZKOWSKI

Twórczość malarza Wyszkowskiego przypadła na pierwszą połowę XX wieku, najwięcej znanych jego obrazów jest datowanych na lata 30. Wyszkowski to postać enigmatyczna, nie jest znana jego biografia, ani historia kształcenia artystycznego. Malował głównie motywy marynistyczne, bałtyckie plaże i sceny ze wzburzonym morzem. Swoje prace sygnował samym nazwiskiem.

Przyjmujemy obrazy na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Wyszkowskiego, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Wyszkowskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].