WYSZKOWSKI
Wyszkowski - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna obrazów Wyszkowskiego. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
| Tytuł: | Łódź na wzburzonym Bałtyku (1936) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55 x 84,5 cm 66,5 x 96 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "Wyszkowski 1936. | HEL" | |
| Sprzedane: | 48. Aukcja Dzieł Sztuki (19 VIII 2025) |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 4400 zł |
WYSZKOWSKI
Twórczość malarza Wyszkowskiego przypadła na pierwszą połowę XX wieku, najwięcej znanych jego obrazów jest datowanych na lata 30. Wyszkowski to postać enigmatyczna, nie jest znana jego biografia, ani historia kształcenia artystycznego. Malował głównie motywy marynistyczne, bałtyckie plaże i sceny ze wzburzonym morzem. Swoje prace sygnował samym nazwiskiem.

Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Wyszkowskiego, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Wyszkowskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].