CEBULA Zbigniew

CEBULA Zbigniew BIOGRAFIA

Czaszka (2005)

Technika:olej, technika własna, płótno
Wymiary:57 x 42 cm
59,5 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Z CEBULA"
Autorski opis pracy na odwrocie.