CEBULA Zbigniew

CEBULA Zbigniew BIOGRAFIA

Czaszka (2005)

Technika:olej, technika własna, płótno
Wymiary:57 x 42 cm
59,5 x 45 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Z CEBULA"
Autorski opis pracy na odwrocie.

Praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]