GOSTWICKI Zbigniew

GOSTWICKI Zbigniew BIOGRAFIA

Z okna (1935)

Technika:tempera, papier
Wymiary:27 x 33 cm (w świetle passe-partout)
50 x 55 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Zbigniew Gostwicki | 1955"
Sygnowany p.d.: "Zbigniew Gostwicki"
Na odwrocie metka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.