MAKOWSKI Zbigniew

MAKOWSKI Zbigniew BIOGRAFIA

Era tan grande el dolor (1974-1979)

Technika:gwasz, tusz, papier
Wymiary:56,5 x 60 cm
79 x 81,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "Zbigniew Makowski fac. 1974-1979"
Opisany l.g: "Era tan grande el dolor"