PRONASZKO Zbigniew

PRONASZKO Zbigniew BIOGRAFIA

Wędkarska przygoda

Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 150 cm
134 x 163,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Z. Pronaszko."

Więcej o obrazie Zbigniewa Pronaszki w artykule na blogu [ZOBACZ]