GRZYWACZ Zbylut BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Celui qui voit clair (1971) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 46 x 38 cm 53 x 45 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Zbylut 71" Na odwrocie opis autorski z 1982 roku: "Celui qui voit clair | dla Janka | obraz | mały, ale | ważny | z serdecznością | Zbylut | 19. IV 82." | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |