GRZYWACZ Zbylut

GRZYWACZ Zbylut BIOGRAFIA

Celui qui voit clair (1971)

Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 38 cm
53 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Zbylut 71"
Na odwrocie opis autorski z 1982 roku: "Celui qui voit clair | dla Janka | obraz | mały, ale | ważny | z serdecznością | Zbylut | 19. IV 82."