PRZEBINDOWSKI Zdzisław

PRZEBINDOWSKI Zdzisław BIOGRAFIA

Stambuł

Technika:olej, płótno
Wymiary:63 x 83 cm
Sygnowany l.d.: "Z. Przebindowski"