PRZEBINDOWSKI Zdzisław

PRZEBINDOWSKI Zdzisław BIOGRAFIA

Słoneczniki w ogrodzie

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
49,5 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Z Przebindowski"