PRZEBINDOWSKI Zdzisław

PRZEBINDOWSKI Zdzisław BIOGRAFIA

Bukiet kwiatów

Technika:olej, tektura
Wymiary:65 x 50 cm
78,5 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Z. Przebindowski"