SZMIDT Zdzisław

SZMIDT Zdzisław BIOGRAFIA

Portret Jerzego Dudy-Gracza (1996)

Technika:tempera, płyta
Wymiary:39,5 x 39,5 cm
50 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "SZMIDT | 96"