WALCZAK Zdzisław

WALCZAK Zdzisław BIOGRAFIA

Szopka bożonarodzeniowa (1961)

Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:38,5 x 62,5 cm (w świetle oprawy)
45,5 x 69 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Z. Walczak | 1961"