WALCZAK Zdzisław

WALCZAK Zdzisław BIOGRAFIA

Święta Agnieszka (1986)

Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:39,5 x 28,7 cm (w świetle oprawy)
45 x 34 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "Z. Walczak 1986"