ĆWIKLIŃSKI Zefiryn

ĆWIKLIŃSKI Zefiryn BIOGRAFIA

Ruiny Odrzykoń

Technika:akwarela, papier
Wymiary:25,5 x 18 cm (w świetle passe-partout)
41,5 x 32,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "ZĆwikliński"
autorski opis na odwrocie