ĆWIKLIŃSKI Zefiryn

ĆWIKLIŃSKI Zefiryn BIOGRAFIA

Baca na hali (1928)

Technika:olej, tektura
Wymiary:30,5 x 35,5 cm
35 x 40,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Z. ĆWIKLIŃSKI | 1928"