ĆWIKLIŃSKI Zefiryn

ĆWIKLIŃSKI Zefiryn BIOGRAFIA

Limba w Tatrach (1929)

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 30,5 cm
45,5 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Z. ĆWIKLIŃSKI | 1929"