ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia

ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia BIOGRAFIA

Kwiaty

Technika:olej, płyta
Wymiary:47 x 48,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
59,7 x 61 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany l.d.: "Zofia Albinowska"