RUDZKA Zofia

RUDZKA Zofia BIOGRAFIA

Strach (1918)

Technika:olej, tektura
Wymiary:68 x 48 cm
81,5 x 61,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "ZRudzka 1918"
W partii szyi widoczne zacieki werniksu.