STRYJEŃSKA Zofia

STRYJEŃSKA Zofia BIOGRAFIA

Chłopka z Wileńszczyzny. Plansza 38 z teki "Polish Peasants' Costumes" (1939)

Technika:litografia barwna miejscami podkolorowana gwaszem, karton
Wymiary:24,5 x 40 cm (wymiary grafiki)
39,5 x 50 cm (wymiary arkusza)
41,5 x 52 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany na płycie p.d.: "Z. Stryjeńska"