ŻUKOWSKI
Żukowski - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Żukowskiego. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac Żukowskiego na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Portret w szyfonowej etoli |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 35,7 x 35,7 cm (w świetle passe-partout) 50 x 62,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "[nieczytelne] Żukowski"
ŻUKOWSKI
Żukowski jest nieznanym polskim malarzem, który tworzył m.in. nastrojowe i pełne subtelności kobiece portrety.
Przyjmujemy obrazy Żukowskiego na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Żukowskiego.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Żukowskiego, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Żukowskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].