ŻUKOWSKI

Żukowski - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Żukowskiego. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac Żukowskiego na aukcję [kontakt]

ŻUKOWSKI
ŻUKOWSKIŻUKOWSKI
Tytuł:Portret w szyfonowej etoli
Technika:olej, tektura
Wymiary:35,7 x 35,7 cm (w świetle passe-partout)
50 x 62,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "[nieczytelne] Żukowski"

ŻUKOWSKI

Żukowski jest nieznanym polskim malarzem, który tworzył m.in. nastrojowe i pełne subtelności kobiece portrety.

Przyjmujemy obrazy Żukowskiego na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Żukowskiego.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Żukowskiego, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Żukowskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].