ŻUKOWSKI BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret w szyfonowej etoli |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35,7 x 35,7 cm (w świetle passe-partout) 50 x 62,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "[nieczytelne] Żukowski"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |