JÓZEFCZYK Zygmunt

JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA

Konie na tle stogów (1932)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:61 x 120 cm
72 x 132,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Z. Józefczyk | 32"