JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż ze strumieniem (1914) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 42 x 65,5 cm 50,5 x 73 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Zygmunt Józefczyk | 914" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej, drobne spękania malatury oraz zarysowania w lewym górnym rogu. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |