JÓZEFCZYK Zygmunt

JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA

Pejzaż ze strumieniem (1914)

Technika:olej, płótno
Wymiary:42 x 65,5 cm
50,5 x 73 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Zygmunt Józefczyk | 914"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej, drobne spękania malatury oraz zarysowania w lewym górnym rogu.
Cena:3800,00 zł