KACZÓWKA Zygmunt

Zygmunt Kaczówka - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Zygmunta Kaczówki. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

KACZÓWKA Zygmunt
KACZÓWKA ZygmuntKACZÓWKA Zygmunt
Tytuł:W ogrodzie
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
48,5 x 63 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Z. Kaczówka"
Sprzedane:41. Aukcja Dzieł Sztuki (19 XI 2024)
Cena wywoławcza:1900 zł
Cena uzyskana:2200 zł

ZYGMUNT KACZÓWKA

Zygmunt Kaczówka urodził się w 1915, zmarł w 1996 roku, nie są znane szczegóły jego biografii i wykształcenia. Malował w nurcie realizmu. Najczęściej posługiwał się farbą olejną. Wykonywał głównie pejzaże tatrzańskie oraz widoki wiejskie, niekiedy uzupełniane sztafażem. Tworzył też obrazy o tematyce rodzajowej, zwykle z końmi, np. polowania czy sceny odpoczynku w czasie podróży. Zygmunt Kaczówka malował również martwe natury z bukietami kwiatów.

Przyjmujemy obrazy na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Zygmunta Kaczówki, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Zygmunta Kaczówki w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].