MILLI Zygmunt

MILLI Zygmunt BIOGRAFIA

Stare mury (1931)

Technika:olej, płótno
Wymiary:59 x 44 cm
71,5 x 55,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. p.d.: "Milli Zyg | Kraków 31"
na odwrocie metka Instytutu Propagandy Sztuki.