WIERCIAK Zygmunt

WIERCIAK Zygmunt BIOGRAFIA

Mury Krakowa (1947)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35,5 x 29 cm
44,5 x 39 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Z.M. Wierciak 947."
Opisany l.d.: "KRAKÓW XVII w."